Op. Dr. Ozan Aslan

Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı

OP. Dr. Ozan Aslan

Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı
1997 yılında İskenderun İstiklal Makzume Anadolu Lisesi’nden mezun oldu.
2004 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden Tıp Doktoru ünvanı ile mezun olan Op.Dr. Ozan Aslan, 2011 Yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda Uzmanlık ihtisasını tamamlayarak aynı yıl Kilis Devlet Hastanesi’nde Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak göreve başladı.

2012-2013 yılları arasında Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 2013- 2019 yılları arasında Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 2019 Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi , 2019- 2021 yıllları arasında Acıbadem Sağlık Grubunda Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak görev yaptı.

2011 Türkiye Estetik ve Plastik Cerrahi Yeterlilik belgesi, 2014 Helsinki / Finlandiya ( EBOPRAS ) Avrupa Estetik ve Plastik Cerrahi Yeterlilik belgesi olan Op. Dr. Ozan Aslan 2021 yılı itibari Acıbadem Grubu ile ile eş zamanlı olarak Medlife Tıp Merkezinde Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Op.Dr. Ozan Aslan, Türk Plastik ve Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği , Estetik Plastik Cerrahi Derneği, ISAPS ( International Society of Aesthetic Plastic Surgery ) ve İAPAM (The International Association for Physicians in Aesthetic Medicine ) üyesidir.

SOHBET BAŞLAT
MERHABA SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?