Project Category: Ansasayfa Bant

Home / Ansasayfa Bant
Saç Ekimi
Project

Saç Ekimi

Saç ekimi, saç dökülmesi sorunu ya da saç kaybı yaşayan kişilerde seyrelme ve kellik sorununa doğal ve kalıcı bir çözüm yoludur.

Estetik Cerrahi
Project

Estetik Cerrahi

Çağlar boyu insan, ‘fiziksel olarak güzel ve kusursuz’ olmayı güç ve mutluluğun kaynağı olarak görmüştür. Medlife Tıp Merkezi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Bölümü, bu bütünlüğü

Kardiyoloji
Project

Kardiyoloji

Kardiyoloji, kalp ve dolaşım sistemindeki hastalıkları inceleyen bir bilim dalıdır. Kardiyoloji önceden iç hastalıkları bölümünün bir alt dalı iken artık ayrı bir anabilim dalı olarak çalışmaktadır.

Genel Cerrahi
Project

Genel Cerrahi

Genel Cerrahi, tüm hastalıkların cerrahi yöntemlerle tedavisinin yanısıra yara iyileşmesi gibi genel konuları da içeren tıbbın, oldukça kapsamlı alanlarından biridir.

Göz Poliklinigi
Project

Göz Poliklinigi

Medlife Tıp Merkezi, Göz Sağlığı Bölümü, ileri teknoloji ile yapılan göz muayenesinde tüm görme bozuklukları teşhis ve tedavisini gerçekleştirmektedir.

Diş Polikliniği
Project

Diş Polikliniği

Ağız ve diş sağlığı sadece güzel bir gülüşe ve ferah bir nefese sahip olmak, rahat beslenmek için değil, bütün vücut sağlığı için çok önemlidir.

Fizik Tedavi
Project

Fizik Tedavi

Fiziksel tıp ve rehabilitasyon yaralanma, hastalık veya kronik sorunlar nedeniyle ortaya çıkan beyni, omuriliği, kemikleri, eklemleri, bağları, kasları ve tendonları etkileyen her tıbbi durumla ilgilenir.

Dahiliye
Project

Dahiliye

Dahiliye, tüm şikayetlerin ilk başvuru ve çözüm bölümüdür. Rahatsızlıkların büyük çoğunluğu, iç hastalıklardan kaynaklanmaktadır. hastalıklardan kaynaklanmaktadır. Medlife Tıp Merkezi Dahiliye bölümümüz

Kadın Hastalıkları-Doğum
Project

Kadın Hastalıkları-Doğum

Medlife Tıp Merkezimiz, Hayatınızın en özel dönemini keyifle, güvende ve sağlıkla yaşamanız için, konusunda uzman doktorumuz ve güler yüzlü ekibimizle yanınızda olmaktan mutluluk duyacaktır.

Acil Servis
Project

Acil Servis

Medlife tıp merkezi olarak gelen hastamız değerlendirilerek ilk müdahale gerektirecek durumlarda serum takma, pansuman yapma, dikiş atma gibi müdahaleler bünyemizde verilmektedir.

SOHBET BAŞLAT
MERHABA SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?